Adresas: 
Įmonės buveinės adresas: Aukštagirio g. 18-1, Vilnius. Įstaiga vykdo veiklą adresais: Vydūno g. 2, Kaimelio g. 37 ir Nemenčinės pl. 118A, Vilniuje
Tel.: +370 652 55182

Internetinė svetainė: 
http://www.abadele.lt/

Priklausomybė: 
Nevalstybinė
Įstaigos tipas: 
Ikimokyklinio ugdymo mokykla

Mokymo kalbos: 
anglų, lietuvių, rusų
Mokymo formos: 
Grupinio mokymosi, pavienio mokymosi

Savivaldybė:
Vilniaus apskr. Vilniaus m. sav.

Tel.: 8-652-55182
www.abadele.lt 
lopselis.abadele@gmail.com 
Ugdymas

Dirbame pagal ikimokyklinio ugdymo programą, paskirstytą pagal amžiaus grupes ir ugdomas kompetencijas. Esame visuminio ugdymo "mylėtojai" - suteikiame sąlygas vaikui išbandyti įvairias sritis - tegu pats suvokia kas jam arčiau širdelės (o gal ir talentą pastebėsime:)

Mažylių ugdymas vyksta užsiimant kasdiene veikla, žaidžiant ir individualių užsiėmimų metu.

Vaiko pažangos stebėjimas

Esame numačiusios tikslus ir uždavinius, ko vaikai turi pasiekti visose raidos srityse. Kiekvieną dieną stebėdami mažylį galime įvertinti jo pažangą, kaip jam sekasi susidoroti su iškeltais uždaviniais. Kasdien kalbamės su tėveliais, papasakojame, ką mažylis išmoko, ko pasiekė, kaip jam sekėsi.

UGDYMO ABONEMENTAS

Nuoširdžiai pritariame, stipriai palaikome ir džiaugiamės už mamytes, nusprendusias ir turinčias galimybę auginti mažylį pačioms kuo ilgiau. Stiprus ryšys su kūdikiu, mamos pienas, saugumo ir pasitenkinimo jausmas - nenusakoma, neįkainojama ir nepakeičiama. Bet kai mažylis jau paaugo ir jam sparčiai vystantis poreikiai nuo vien fiziologinių išaugo į "+ pažinimo", "+ bendravimo" ir dar daug kitų "+"..., mes siūlome "ugdymo abonementą": kol tėveliai atsikvėps / apsipirks / pasportuos / skirs laiko tik sau / , jų mažylis "Abadelėje" bus ugdomas ir lavinamas. Per tas 4 valandas spėjame užsiimti individualia veikla, sudalyvauti užsiėmimuose, pasimankštinti, po to, užkandę, pažaidžiame lauke, o grįžę ir nusiplovę rankeles keliaujame į savo namučius pietų miegelio miegoti. Vaikutis turi galimybę ir augti namuose su tėveliais, ir bendrauti su bendraamžiais, ir būti kasdien ugdomas specialistų.